ROZWÓJ OSOBISTY DLA PAR

wspieramy Budowanie
długoterminowych, szczęśliwych relacji partnerskich

w Bliskości intymności  komunikacji

 

Couples.Garden to przestrzeń pomagająca się SPOTKAĆ ze swoim partnerem.

Nie tylko w czasie i przestrzeni, ale i w sercu, w bliskości i w seksie. 

W naszych ogrodach dla par ukryte są magiczne klucze do szczerych rozmów,  tajemnicze zakamarki z

przestrzenią na czułość, a także  – niczym w Alicji z Kariny Czarów – portale przenoszące Was

w Kosmiczne przestrzenie intymnych uniesień.

  

Oferujemy Wam sprawdzone narzędzia szczęśliwej DOGRANEJ PARY.

Będziecie potrafili ze sobą rozmawiać, być w bliskości, być dla siebie wsparciem,

a także staniecie się dla siebie najlepszymi kochankami!

O tym nie było w szkole, na kursie przedmałżeńskim, ani w przekazach przodków….

 

lat prowadzimy szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego

lat szkolimy pary w komunikacji, bliskości i intymności

ilość poprowadzonych przez nas warsztatów

Ponad 10 tysięcy osób uczestniczyło we wszystkich naszych wykładach, zajęciach i warsztatach

Liczba krajów w których prowadziliśmy zajęcia

Ogrody Miłości to metafora bliskich relacji partnerskich. Na początku, rzeczywiście jest kolorowo i pachnąco, z czasem jednak pary odkrywają, że w relacjach chodzi przede wszystkim o wzajemne zobowiązania wobec rodziny. Czar pryska, kwiaty więdną, zieleń zaczyna wydawać się niepraktyczna. Ogród zamienia się w pole uprawne, które trzeba orać…

I chociaż od odpowiedzialności nie da się uciec, ważne abyśmy w naszej relacji nie stracili z oczu tego co w niej najważniejsze; miłości i wzajemnego wsparcia. Czasu, kiedy chce się ze sobą rozmawiać, przytulać się i co równie ważne pragnie się siebie! Wspaniale byłoby mieć nie tylko ochotę na seks ale i ciekawość tego czego w nim jeszcze można doświadczyć…

Recepta jest prosta ale nie łatwa. O relacje trzeba dbać! Właśnie jak o ogród. Inaczej zarośnie chwastami, wdadzą się szkodniki, najpiękniejsze kwiaty zaczną usychać, korzenie gnić, ścieżki zarastać. Ale samo się nie zrobi… W dodatku nikt nas tego za bardzo nie uczył. Jak się okazuje w praktyce, w większości jesteśmy samoukami powtarzającymi błędy naszych rodziców. 

Do zadbania o ogrody miłości, tak samo jak w przypadku zielonych ogrodów, potrzebna jest wiedza i odpowiednie narzędzia. Na stronie Couples.Garden znajdziecie potrzebne narzędzia oraz bardzo dużo informacji o tym jak zadbać o własny domowy ogród miłości. Sami jesteśmy parą stosującą wszystkie elementy jakie tu znajdziecie. I jesteśmy szczęśliwi. Nasz ogród kwitnie, dając nam wytchnienie, oparcie ale i wyzwania. Zaspokaja naszą ciekawość i potrzebę rozwoju osobistego. Dzielimy się tą wiedzą z innymi parami już od dziesięciu lat. Przyszedł czas na to, aby wiedza ta przestała być elitarna, a stała się dostępna dla wszystkich chętnych. Wierzymy bowiem, że miłość i świadomość prowadzi do balansu pomiędzy mężczyzną i kobietą, aktywnością i receptywnością, Yin i Yang, czyli…

przywraca równowagę w naturze. 

 

 

W poniższym wideo opowaiadamy o naszych propozycjach zawartych na tej stronie. Dla kogo, dla czego i po co. Koniecznie zobaczcie!

Dawid na TEDx opowiada o najważniejszych aspektach relacji. Dotyku, bliskości i seksie. Inspirujące! Lektura uzupełniająca. 

MEDYTACJA MIŁOŚCI dla par

IntentLove

czas na nową jakość intymności

 

Poznaj godzinną medytację dla par, podczas doświadczysz głębokiego, prawdziwego SPOTKANIA z partnerem w bliskości, miłości i intymności.

Odmień swoje życie seksualne i zaspokój wszystkie głębokie potrzeby dotyczące intymności. Zobacz czego pragniesz i naucz się to komunikować, a partner z przyjemnością to dla Ciebie zrobi… bo sam nauczy się i doświadczy tego samego.

Podczas Medytacji poczułam, że wchodzę w seks jak do wielkiej rzeki, która płynie już od tysięcy lat. Nie znam jej początku, nie znam końca. Ale teraz zanurzam się w jej przepływie. Jak w wieczności. Donikąd nie zmierzam, cieszę się każdą chwilą… (Maria lat 37)

Poznacie się lepiej i nauczycie się o sobie nowych ważnych rzeczy. Doświadczycie seksualnej i miłosnej komunii – czyli poczucia zjednoczenia na każdym poziomie. A wszystko to w radosnej i najprzyjemniejszej z możliwych formie medytacji! 

Będziecie również mogli dołączyć do cotygodniowej praktyki on-line. Poznacie inne inwestujące w swój rozwój partnerski pary, które w tym samym czasie, każda w swojej sypialni, poprzez rególarną praktykę Medytacji Miłości pielęgnuje i wzbogaca własny związek partnerski.

Dowiedz się więcej.

 

DOGRANA PARA

Bliskość Intymność Komunikacja

kurs on-line

Związek partnerski jest jak zespół muzyczny. Jeśli gramy razem, jesteśmy dostrojeni i słuchamy się nawzajem, to tworzymy efekt synergii – nową wspólną jakość. Kreujemy sztukę życia, gdzie “błędy” stają się lekcjami, “potknięcia” bodźcami do dalszego rozwoju, a życie sceną, gdzie dramat spotyka się z komedią, romans z kinem drogi, a nawet przygoda z fantasy. 

Nie zgadzaj się na kompromisy i bylejakość w relacji. Razem możecie więcej. Możecie być razem szczęśliwi i spełnieni. Możecie czuć się zrozumiani i kochani. Możecie doświadczać najlepszego seksu w życiu – i to nie raz! 

Ale samo się nie zrobi…

Największym błędem wielu par jest przekonanie, że jesteśmy niezmienni i jak się raz dobierzemy tak już będzie zawsze.  Szukamy więc kogoś idealnego, albo zmuszamy się do akceptacji tego co jest. 

Nic bardziej błędnego. Wszyscy mamy potencjał rozwoju, a już świadomie podejmując pracę nad swoją relacją, para ma nieskończony potencjał wzrostu.  

Na tym kursie dowiesz się tego o czym zabrakło w szkole, na kursie przedmałżeńskim, w przekazie poprzednich pokoleń…

Proste narzędzia usprawnią waszą komunikację, pogłebią bliskość, a doświadczenie intymnych spotkań przeniesie was w nowy wymiar relacji.  

    

a może Spotkamy się na żywo?

Seminaria

 Na tych spotkaniach z publicznością, opowiadamy o tym co jest najważniejsze w relacjach. Dzielimy się własnym doświadczeniem, odpowiadamy na pytania. Sprawdź miejsca i najbliższe terminy.  

Warsztaty

 Jeśli chcesz pod okiem najlepszych trenerów podjąć praktykę Dogranej Pary, uzyskać bezpośrednie wsparcie i od razu wzbogacić swoje doświadczenie, przyjedź z partnerem na warsztaty. Wszytskie ćiwczenia wykonywanie są we własnej parze z zachowaniem naszych standardów etyki IntentLove.  

Kręgi dla par

Są już kręgi kobiet, powstają kręgi mężczyzn. Ale kręgów par jeszcze nie było. Do teraz…

Zobacz w jakich miastach i w jakich terminach możesz dołączyć do stałej praktyki spotkań kręgowych, gdzie wraz z partnerem będziecie mogli dzielić się swoim doświadczeniem, poznawać inne pary i ich historię, praktykować techniki wzbogacające waszą komunikację, bliskość i intymnosć. Wszystko to z zachowaniem naszych standardów etyki IntentLove.

Kim jesteśmy (oficjalnie)?

Przeczytaj też “Dlaczego My >>>”

Zosia i Dawid Rzepeccy – Z wykształcenia psycholożka i filozof. Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Prowadzą zajęcia w Polsce i na świecie (w Europie, Azji, Ameryce Pd. i Afryce). Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Dawid jest gościem programów telewizyjnych i radiowych oraz autorem artykułów dotyczących rozwoju osobistego, duchowego oraz tantry. Ich tantryczny ślub opisał miesięcznik „Zwierciadło”.

Ukończyli także Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie, Klasę Counselingu – „Wzajemnego pomagania” (Reevaluation Counseling) metodą Harveya Jackinsa oraz Staż zawodowo szkoleniowy z Terapii Krótkoterminowej BSFT – „Brief Solution Focus Therapy” w Łodzi.

Współpracują ze znanymi i cenionymi w świecie nauczycielami tantry i seksualności. M.in. z Diane i Kerrym Riley autorami światowego bestsellera „Rytuały więzi małżeńskich”, ze szkołą Tantra Essence Mahasatvaa Ma Anandy Sarity oraz z Deborą Sundhal autorką światowego bestsellera „Kobieca ejakulacja i punkt G”.

Co o nas mówią?

“Spotkanie z Dawidem i Zosią było dla nas bardzo inspirujące. Gorąco polecamy ich pracę. Uczymy Tantry od 30 lat i uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach tantrycznych mieliśmy okazję poznać wielu nauczycieli. Tym, co wyróżnia Zosię i Dawida jest to, że są głęboko kochającą się parą i ucząc razem, czerpią zarówno z kobiecych, jak i męskich aspektów, które pozwalają tworzyć trwały, tantryczny związek. To rzadko spotykane w świecie tantry. Ich nauczanie odzwierciedla Złoty blask Afrodyty”,  bogini miłości i zmysłowości – dlatego nie jest wyłącznie erotyczne lub duchowe, ale „seksowne i uświęcone” jednocześnie.”

Diane i Kerry Riley – autorzy światowego bestsellera “Rytuały Więzi Małżeńskiej”

“Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

“Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”